Zkušenosti

Od roku 2007 se věnuji webdesignu, grafice a programování. Za jednu z hlavních výhod spolupráce se mnou považuji to, že od úvodní konzultace až po samotnou realizaci se Vašemu projektu věnuji osobně. Můžeme tak lépe uskutečnit Vaší představu, protože nedochází ke ztrátě informací ani odpovědnosti, což je ve vícečlenných týmech běžné. Ze stejného důvodu je výsledný projekt ucelený a propojený nejen z čistě funkčního hlediska ale také s ohledem na celkové chování stránek a pozitivní dojem návštěvníků. Zároveň tak můžu nabídnout nižší cenu za kvalitní práci v porovnání s většími webovými studii. 

Kompletní webové stránky vytvářím především pomocí těchto technologií:

  • profesionální editor Adobe Photoshop pro grafické návrhy
  • HTML(5) a CSS(3) pro vytvoření "viditelné části" webových stránek
  • ProcessWire (PHP) jako administrační systém, který zajišťuje fungování stránek
  • JavaScript, jQuery a AJAX pro interaktivní chování stránek a efekty

Správu stránek zajišťuji pomocí kvalitního redakčním systému Processwire (více viz stránka Redakční systém). Při tvorbě stránek je pro mě samozřejmostí snaha o přehlednou a smysluplnou strukturu stránek, kladu důraz na profesionální a zároveň atraktivní vzhled a dbám na zásady pro použitelnost, bezpečnostSEO (optimalizace pro vyhledávače) a výkon, vzhledem k omezením internetových sítí. Vaše stránky také přizpůsobím pro mobilní zařízení, tzv. responzivní design, přeložím do angličtiny na profesionální úrovni a mohu pro Vás zařídit i reklamu na internetu ve vyhledávačích Google (Google Adwords) a Seznam (Seznam Sklik). Kromě grafického návrhu webu můžu zpracovat také logo, vizitku, firemní papír nebo celou vizuální identitu.

Vzdělání

Vystudovala jsem magisterský obor Informační management na univerzitě Hradec Králové. Pokračovala jsem doktorským studiem Informační a znalostní management, kde jsem mj. vyučovala "Technologie pro publikování na webu". Ve své práci se zabývám zejména použitelností webových rozhraní, chováním uživatele, interakčním designem a UX designem. Moje články byly přijaty na mezinárodní prestižní vědecké konference s tematickým zaměřením např. na webové technologie a informační a databázové systémy (WEBIST 2014, ACIIDS 2014, KMIS 2014CSEDU 2014,  ICCASA 2013 a ICCCI 2013). Naposledy 3 vědecké články ve spoluautorství na mezinárodní konferenci ICCCI 2017, kde mi bylo také svěřeno vedení sekce "Sensor Networks and Internet of Things".

Na závěr

Děkuji Vám za pozornost! Ráda Vám pomohu i s Vaším projektem.

 

Malířský ateliér

Malířský ateliér

Ve volném čase se zabývám také tradiční malbou a fotografováním. Tyto zájmy mají pozitivní vliv na moje grafické cítění a smysl pro detail v navrhování webových stránek a grafiky. Podívejte se na Malířský ateliér.